top of page

טיולים ודברים מפתיעים

מדריך טיולים פירנאים

מחפשים טיול בלונדון עם מדריך מקצועי? רוצים שמישהו אחר יבנה בעבורכם מסלול טיול בלונדון? או שאולי יש לכם כבר את כל המסלול סגור ואתם מחפשים מישהו שיוסיף מידע וסיפורים מעניינים לכל התכנון שלכם?

 

לאחר שנים ארוכות שבהן עבדתי כמדריך טיולים בלונדון ובספרד, ולאחר שהייתי חלק מחברות תיירות גדולות ובוטיקיות כאחד, הגיע הזמן שאעביר את הידע שלי אליכם. אני מציע שירותי תיירות בלונדון ובספרד ואשמח להיות האיש שלכם בכל מה שקשור לטיול בלונדון או לטיול בספרד. 

 

שירותי טיולים בלונדון ובספרד

 • טיולים פרטיים בלונדון
  מגיעים ללונדון בפעם הראשונה, או בפעם המי יודע כמה, ומחפשים מדריך מקומי שיראה לכם את כל מה שצריך לראות בעיר הגדולה ביותר במערב אירופה? בנוסף למגוון הסיורים המפורטים כאן, אתם יכולים ליצור איתי קשר כדי שאתכנן סיור ייחודי בלונדון בעבורכם.

  • סיור אטרקציות: כל אתרי החובה המרכזיים - החל בארמון, דרך הפרלמנט ועד נהר התמזה.​

  • סיור רכילות היסטורי: בואו להכיר את שכונת סוהו האמיתית, זו שמתחבאת מתחת לחנויות של מעצבי בגדים ומסעדות טעימות.

  • סיור ג'ק המרטש: למרות החזות המרהיבה של לונדון, העבר שלה לא תמיד היה נוצץ. בואו להכיר מקרוב את סיפורו של הרוצח הסדרתי המפורסם.

  • סיור למוגלגים וקוסמים: סיור הארי פוטר בלונדון שיקח אתכם כל הדרך מרציף 3/4 9 ועד אל עולם הקוסמים של הארי וחבריו.

  • סיור ארמונות: בואו לראות את המקומות שבהם הקסם קורה - הארמונות של בית המלוכה והמקומות שרואים ב"הכתר".

  • סיורי יום: בנוסף לסיורים בלונדון יש אפשרות לארגן סיורים בקיימברידג' וסיורים בארמון ווינדזור בתיאום מראש.
    

 • בניית מסלולים
  ​סיורים פרטיים עם מדריך בלונדון לא בהכרח מתאימים לכל אחד ויש כאלו שמעדיפים לטייל בעצמם ובקצב שלהם. בדיוק בשביל האנשים האלו אני מציע שירות ייחודי של בניית מסלולי טיול בלונדון בהתאם לכמות הימים והדרישות שלכם. עזבו לונדון. השירות הזה יכול להיות גם רחב יותר ולהכיל בתוכו יעדים נוספים באי הבריטי ואם תרצו אשמח לבנות בעבורכם גם מסלולי טיול בספרד.

   

 • הסיפור האמיתי
  נגיד שאתם מסוג האנשים שאוהב לבנות את מסלול הטיול בעצמו ולתכנן את הפעילויות השונות, ממש כמו אבא שלי, ואתם לא באמת צריכים אותי שאגיד לכם שאת האטרקציה הזו אתם מוכרחים לראות ועל זו אתם יכולים לדלג. אז בעבורכם יש לי שירות אחר וייחודי באמת - "הסיפור האמיתי". אתם שולחים לי את המסלול שבניתם ואני מוסיף עליו את כל המידע שאתם צריכים בכל מקום ומקום. בין שמדובר על פרטים היסטוריים או הקשרים תרבותיים ובין שמדובר על סיפורים ואגדות שקשורים באותו המקום, אני ארכז בעבורכם את הדברים המעניינים ביותר ואתם תוכלו לקרוא אותם בשטח מהפלאפון שלכם.

   

 • שעת ייעוץ
  נמאס לכם לשבת שעות על האינטרנט ולחפש מידע על לונדון כדי לבנות את המסלול? אין לכם כוח לכל התגובות הציניות שתקבלו בקבוצות פייסבוק של לונדון? מה אם יכולתם לקבל שעה שלמה של שיחה עם איש מקצוע שמתמחה בטיולים בלונדון וגם גם בעיר. שעה שלמה שיש לכם לשאול שאלות, לקבל המלצות ולתכנן מסלול מושלם בלונדון. השירות הזה מבוצע בהודעות וואטסאפ כדי שכול המידע יישאר זמין לכם ואפשר לבנות גם בנק של עד שלוש שעות ייעוץ ולפרוס אותו על פני תקופה כדי לנצל את המיטב מהשירות.

למה לכם לבחור בי כמדריך טיול בלונדון?

כנער ביליתי כמעט את כל זמני בנוער העובד והלומד, הייתי אחראי על תחומים רבים ותמיד לנגד עיניי עמדה החשיבות שבהדרכה איכותית שמעניקה ערך מוסף. עד היום אני מאמין שערך מוסף והנאה הם המפתח לכל דבר שאני עושה בחיים. אבל אם נשים לרגע את ההיסטוריה הרחוקה בצד ונתייחס לעיקר - כבר למעלה משמונה שנים שאני מדריך טיולים בעברית ברחבי אירופה מטעם כמה מהחברות הגדולות ביותר בישראל ובעבור חברות מקומיות כאחד. לאורך השנים הדרכתי מאות ואלפי ישראלים בקבוצות קטנות וגדולות, בתצורה של הדרכות יום או של טיולים מאורגנים שליוויתי במשך שבוע. 

תיירות היא אומנם לא משלח ידי הראשון, אך זה אחד הדברים שאני הכי אוהב לעשות וכעת אני עושה זאת בצורה עצמאית ולכם יש הזדמנות לקבל את כל מה שהענקתי ללקוחותיי במשך שנים. המוטו שלי הוא פשוט - הטיול הוא שלכם ואני כאן כדי להפוך אותו למושלם.

כותב תוכן ומדריך טיולים

כשעברתי לברצלונה מצאתי את עצמי מהר מאוד מדריך קבוצות של ישראלים. בהתחלה זה היה רק כי העבודה הייתה נוחה ולא תובענית, אבל מהר מאוד התאהבתי במקצוע. כיום אני מדריך מנוסה שעובד עם קבוצות מאורגנות או FIT (תיירים עצמאיים) ומתמחה בספרד ואנגליה.

אם אתם מחפשים מדריך שילווה את הקבוצה שלכם או מישהו שיבנה בעבורכם את הטיול המושלם עד לפרטים הקטנים ביותר - צרו עימי קשר והשמיים הם הגבול (או התקציב שלכם).

bottom of page